Konrad Gilarski Kursy Maturalne/8klasisty

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Parę słów o mnie:
Cześć, mam na imię Konrad. Jestem abolwentem Wojskowej Akademii Technicznej gdzie ukończyłem Mechanikę i Budowę Maszyn. Udzielaniem korepetycji zajmuje się od siedmiu lat . W tym czasie wyciągnąłem wiele osób  z opresji a także pomogłem w solidnym przygotowaniu do matury. Moi uczniowie osiągali zadawalające wyniki o czym świadczą liczne opinie zamieszczone poniżej . Jestem osobą cierpliwą i staram się prowadzić zajęcia w przyjaznej atmosferze. Jestem twórcą Ebooka - dostępnego w sprzedaży oraz programu/projektu przygotowującego do matury podstawowej.  Zamiłowanie do programowania pozwoliło mi stworzyć pierwszy program w Polsce który generuje najczęściej powtarzające się zadania. Program posiada taki sam algorytm tworzenia odpowiedzi jak odpowiedzi tworzone przez CKE - analizuje najczęściej popełniane błędy ucznia i generuje potencjalne błędne odpowiedzi, które wg ucznia są prawidłowe. Posiadam własny zbiór zadań do egzaminu 8 klasisty który pozwoli Ci  wysoko zdać egzamin - sprawdź opinie.

Moja oferta jest skierowana do osób które cenią sobie swój czas i mój oraz są nastawione na pracę poza lekcjami . Jestem twórcą popularnego kanału matematycznego  na Instagramie (sprawdź: Przyjemna Matematyka) - możesz się przekonać więcej jak uczę oraz jak wygląda mój program. Wraz z moimi programi zaprogramuje Cię na sukces !

WAŻNE - przed kontaktem zapoznaj się z całą treścią tej strony.

Udzielam korepetycji indywidualnie jak i również grupowo(kurs do egzaminu 8 klasisty oraz do matury podstawowej). Pomagam uczniom w materiałach bieżących, w przygotowaniach do lekcji oraz do sprawdzianów. Moje kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji pozwoliło mi doprowadzić do perfekcji następujące kursy:

1.Kurs 8 klasisty -   posiadam własny zbiorek zadań który zapewnia solidne przygotowanie do egzaminu 8 klasisty. Zbiorek posiada zadania powtórkowe z każdego działu matematycznego, prace domowe do każdego działu oraz arkusze. Zbiór zadan zawiera około 2000 zadan. Zapisując sie na kurs 8 klasisty nie potrzebujesz kupowac żadnych książek czy to z arkuszami czy z lekcjami powtorkowymi. Napisany zbiorek zadan w zupełności wystarczy.  Do kursu 8 klasisty stworzyłem program, który znacząco poprawi działania obliczeniowe Twojego dziecka. Na egzaminie jest 100 minut na 21 zadań więc niecałe 5 minut na jedno zadanie dlatego nie można zmarnować czasu na błędy obliczeniowe lub też zastanawianie się jak policzyć dane działanie. Uczeń dostaje dodatkową pracę domową wraz z konkretnymi działaniami do ćwiczenia. Program również generuje zadania obliczeniowe oraz pytania, które utrwalają wszystkie wymagane wzory.

Średnia wyników moich uczniów z egzaminu w 2020 wyniosła 85% (w tym kilku uczniów blisko 100%, wyniki uczniów są potwierdzone w opiniach).

Szczegółowy plan kursu 8 klasisty znajduje się na samym dole ogłoszenia

2.Kurs Maturalny
Zrealizujemy cały materiał zgodnie z wytycznymi CKE. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na praktykę. Moje kilkuletnie doświadczenie pozwala przewidzieć które zadania mogą się powtórzyć i zostaną one szczegóło zrealizowane. 

Co wyróżnia mój kurs maturalny wśród ofert innych korepetytorów?
Moje kilkuletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do programowania pozwoliło mi stworzyć pierwszy program- cyfrowy zbiorek/ebook. Zbiorek generuje najczęściej powtarzające się zadania zamknięte oraz pare otwartych zadań na maturze podstawowej. Matematyka wymaga ćwiczenia pewnych schematów które pozwolą Ci w zadawalający sposób zdać egzamin maturalny i ten program daje Ci taką możliwość. Jest to mój autorski i pierwszy taki projekt w Polsce. Wielu uczniów chwali sobie ten projekt ze względu na różnorodność zadań z takich działów jak:

  1. Wyrażenia algebraiczne
  2. Funkcja liniowa *
  3. Funkcja kwadratowa *
  4. Ciągi *
  5. Trygonometria
  6. Statystyka
  7. Geometria analityczna*

*- zbiorek do powyższych działów generuje wszystkie zadania wystepujące we wszystkich maturach we wcześniejszych latach + zadania dodatkowe.

Obecnie projekt generuje około 15-18 (na 25 możliwych) zadań zamkniętych  i 3-5 zadania otwarte. Ćwicząc sam projekt przygotowywujesz się solidnie do matury i trenujesz rozwiązywanie najczęściej powtarzających się zadań na maturze od lat.
Projekt oprócz generowania treści zadań typowo maturalnych pokazuje rozwiązania krok po kroku wraz z opisem.  Funkcja ta daje Ci możliwość zaoszczędzania czasu związany z brakiem omawiania pracy domowej na lekcjach. Jest to największa zaleta tego projektu ponieważ możesz znaleźć swoje błędy w rozwiązaniach lub przypomnieć sobie sposób rozwiązywania zadania . Nie musisz wydawać pieniądze na dodatkowe lekcje aby przeanalizować swoje błędy/zrozumieć dany typ zadania. Program na obecną chwilę (11.08.2020) generuje około 500 zadań (zamkniętych + otwartych - w tym około 300 zadań z rozwiązaniami krok po kroku + pełen opis z teorią) oraz dowolną liczbę równań/nierówności kwadratowych.

Na maturze w 2020 roku mój program przewidział 18 zadań zamkniętych + 5 zadań otwartych (3 były niemalże identyczne a 2 zadania były podobne) - łącznie 32 punkty.

Zapisując się na kurs masz dużą gwarancję, że nic Cię nie zaskoczy.

Zbiorek cyfrowy został rozszerzony i oprócz zadań występujących na maturze znajdują się zadania z kilku innych zbiorków.

Dodatkowo uczeń zyskuje dostęp do google drive gdzie są przygotowane dodatkowe zadania do matury.

Wstępny harmonogram kursu maturalnego znajduje się na samym dole ogłoszenia.

 

Cennik w roku szkolnym 2020/21:
60 minut - 120zl - Lekcja indywidualna  
120 minut - 50zł - kurs grupowy online  (matura poziom podstawowy/ egzamin ósmoklasisty).  Kurs grupowy  8 klasisty startuje 25 września w godzinach 18-20.   Po każdych zajęciach grupowych uczeń otrzymuje nagranie wraz z rozwiązanymi zadaniami na zajęciach. Nagranie to jest przygotowane wcześniej (nie jest to nagranie z zajęć). Zapisując się otrzymujesz dostęp do tych nagrań przez cały rok! Oprócz nagrań uczeń otrzymuje pracę domową sprawdzającą nabyte umiejętności na zajęciach oraz arkusze próbne.

 

UWAGA: daje 100% satysfakcji, jeśli nie jesteś zadowolony/a to lekcja odbywa  się za darmo.

W sytuacji gdy uczeń często odwołuje lekcje oraz nie odrabia prac domowych zastrzegam sobie prawo do przerwania współpracy.

Korepetycje udzielam legalnie i w razie potrzeby wystawiam faktury.
 
Możliwość odwołania lekcji indywidualnych -24h przed zajęciami.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Korepetycje online prowadzę z wykorzystaniem tablicy wirtualnej plus zdalny pulpit wiec lekcja nie odbiega niczym od normalnej lekcji. 

Za każdego poleconego ucznia otrzymujesz jedną godzinę GRATIS!

Obszar działania:
Lekcje odbywają się u mnie w mieszkaniu (Bielany- przystanek Al.Reymonta) w bardzo przyjaznych warunkach. Mieszkanie jest oddalone 7 minut jazdy autobusem od metra Słodowiec lub 4 minuty od metra Wawrzyszew. 

Kontakt:
Proszę o kontakt pod nr: 535 345 648 lub poprzez formularz. Jeśli nie odbieram telefonu to proszę o pozostawienie wiadomości SMS a napewno skontaktuję się w wolnej chwili.

Posiadam działalność gospodarczą. W razie potrzeby wystawiam faktury VAT.

Uwaga:
Nie pomagam podczas egzaminów.

 =====================================
                                      KURS 8 KLASISTY
=

Dział I - LICZBY

Lekcja 1 - działania na liczbach 
Lekcja 2 - Potęgi i pierwiastki
Lekcja 3 - Procenty
Lekcja 4 - Oś liczbowa i układ współrzędnych
Lekcja 5 - Statystyka

Dział II - ALGEBRA
Lekcja 6 - Wyrażenia algebraiczne
Lekcja 7 - Równania
Lekcja 8 - Zadania tekstowe prowadzące do równań

Dział III - Geometria
Lekcja 9 - Kąty i trójkąty
Lekcja 10 - Czworokąty
Lekcja 11 - Twierdzenie Pitagorasa
Lekcja 12 - Wielokąty, koła i okręgi
Lekcja 13 - Graniastosłupy
Lekcja 14 - Ostrosłupy

Dział IV - Obliczenia praktyczne
Lekcja 15 - Obliczenia Zegarowe i Kalendarzowe
Lekcja 16 - Droga, prędkość, czas, skala
Lekcja 17 - Lokaty
Lekcja 18 - Kombinatoryka + prawdopodobieństwo
Lekcja 19- zadania z wykazywaniem, udawadnianiem

Kurs może być zmodyfikowany w zależności od potrzeb ucznia oraz od umiejętności ucznia.

Po każdej lekcji uczeń otrzymuje:
-Dwa próbne arkusze egzaminu 8 klasisty
-Praca domowa do lekcji
-Zadania z lat poprzednich występujące na egzaminach z konkretnego działu
Po każdym przerobionym dziale uczeń otrzymuje test sprawdzający.

 ====================================
                                KURS MATURALNY
 ====================================

Wstępny harmonogram dla maturzystów.
1.Wyrażenia algebraiczne/Liczby rzeczywiste
2.Funkcja Liniowa
3.Funkcja kwadratowa
4.Funkcja trygonometryczna
5.Funkcje wymierne
6.Ciągi
7.Geometria płaska (planimetria)
8.Geometria analityczna
9.Stereometria
10. Rachunek prawdopodobieństwa

Kurs maturalny jest zgodny z wymogami CKE i zapewnia kompleksowe przygotowanie do matury. Kurs maturalny jest bardzo intensywny i największą uwagę skupia na następujacych działach matematycznych:
1.Wyrażenia algebraiczne/ Liczbe rzeczywiste
2.Funkcja liniowa
3.Funkcja kwadratowa
4.Funkcje trygonometryczne
5. Ciągi
6.Geometria analityczna
Powyższe działy matematyczne gwarantują zdawalność matury i do Nich program generuje największą ilość zadań zamkniętych jak i otwartych. Zadania zamknięte i otwarte zostały wygenerowane w oparciu o ich występowanie na poprzednich maturach i rozszerzone o pule zadań z kilku zbiorów matematycznych.
Do pozostałych działów matematycznych nie jestem w stanie stworzyć póki co programu. Zostaną one omówione na podstawie zadań maturalnych + rozszerzone o kilka zbiorków.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 10:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 16:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota18:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Konrad Gilarski Kursy Maturalne/8klasisty
Renesansowa
01-905 Warszawa
NIP: 6871969687

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 59
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Do Pana Konrada zaczęłam chodzić od drugiej klasy liceum. Lepiej nie mogłam trafić! Pan Konrad pomagał mi w bieżącym materiale, wysyłał dodatkowe zadania do zrobienia przed sprawdzianami, a przede wszystkim stale przygotowywał do matury rozszerzonej. Nasze lekcje to była czysta przyjemność. Zero stresu, luźna atmosfera, a przy tym zrobienie dobrej roboty i udzielenie pomocy ze wszystkimi zadaniami, z którymi miałam problem. Ponad to otrzymałam wskazówki na maturę rozszerzoną, omówienie schematów zadań i wiele dodatkowych materiałów. W obecnym czasie pandemii koronawirusa nie było żadnych problemów z lekcjami. Pan Konrad lekcje prowadził online, które okazały się równie efektywne. Poza lekcjami zawsze mogłam też wysłać maila lub SMSa z jakimś pytaniem czy problematycznym zadaniem i za każdym razem otrzymywałam pomoc. Efekty naszej dwuletniej współpracy widać po wynikach matur - poziom podstawowy napisany na 100%, a rozszerzony na 76% (przy próbnej napisanej na jedynie 28%). W szkole sprawdziany na poziomie rozszerzonym pisane zazwyczaj na 4, czasami na 5. Dla Pana Konrada uczniowie nie są obojętni. Zawsze dopywał się czy wszystko jest zrozumiałe, pytał o bieżące wyniki w szkole, a także ogromnie wspierał i podnosił na duchu podczas chwilowych niepowodzeń. Pan Konrad jest bardzo inteligentą osobą i świetnie się z nim rozmawia. Po skończonej lekcji zdarzało się chwilę zostać, dzięki czemu mogłam poznać opinie Pana Konrada i porozmawiać np. w sprawie wyboru studiów. Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego przygotowania do sprawdzianów i egzaminów, zależy im na luźnej atmosferze i poszukują korepetytora z pasją! Nie zawiedziecie się!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Serdecznie polecam. Na egzaminie próbnym z matematyki miałem 60% a na końcowym 90%. Gdyby nie Pan Konrad i Jego umiejętność przekazywania wiedzy, nie doszedłbym do takiego wyniku.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Październik - test diagnozujący w dużej części nierozwiązany,
Grudzień - próbny egzamin 76% ,
Czerwiec - egzamin ósmoklasisty 97%

Wyniki mówią same za siebie. :)

Pan Konrad jest bardzo profesjonalnym nauczycielem. Motywuje uczniów i monitoruje na bieżąco ich postępy w nauce. Posiada bardzo dużą bazę zadań i testów. Jest bardzo systematyczny. Syn zaczął od lekcji stacjonarnych ale później bardzo fajnie sprawdziły się zajęcia on-line. Pan Konrad jest otwarty na współpracę z rodzicem. Nieustannie doskonali metody nauczania - tak aby były one dostosowane do możliwości i potrzeb danego ucznia. Zaangażowanie Pana Konrada nie kończy się po zakończeniu lekcji. Poświęca bardzo dużo prywatnego czasu na sprawdzanie prac, opisywanie postępów w nauce oraz przygotowywanie materiałów na kolejne zajęcia.

Gorąco polecam :)

avatar
Mirella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Po poprzednich nieciekawych doświadczeniach z dwoma korepetytorami trafiłysmy z córka na pana Konrada. Od razy zauważyłam roznice. Pan Konrad prowadzi lekcje solidnie przygotowany, jest kompetentny, a w czasie pozalekcyjnym przygotowuje szereg różnorodnych zadań domowych. I co równie ważne w prywatnym czasie sprawdza i weryfikuje wykonanie tychże zadań. Rozmawia o problemach i sukcesach dziecka. Jednym słowem angażuje się poza przysłowiowa godzine zegarowa. Dodatkowo w naszym przypadku pan Konrad miał utrudnione zadanie ponieważ nierzadko musiał pracować z zadaniami w jezyku angielskim. Nigdy z tego powodu nie robił wyrzutów ani się nie skarżył :-). Bardzo dziekujemy i od września z pewnością do Pana wracamy!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Lekcje z Panem Konradem bardzo pomogły mojej córce w trakcie przygotowania do egzaminu z matematyki po 8. klasie. Zajęcie były bardzo efektywne, prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam gorąco!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Polecam Pana Konrada. Bardzo zaangażowany, rzetelny i komunikatywny korepetytor, oraz - co najważniejsze - bardzo dobrze tłumaczy i motywuje do pracy. Córka pomimo, że jest humanistką zaczęła rozumieć zadania matematyczne. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu córki do egzaminu ósmoklasisty!

avatar
MAŁGORZATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Konrad udzielał lekcji mojemu synowi w klasie ósmej szkoły podstawowej, celem przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. To młody człowiek ale bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy, stara się , jest zaangażowany a przy tym komunikatywny. Sam przygotowuje materiały, w naszym przypadku były to przykładowe arkusze egzaminacyjne w dużej ilości, i jest zorientowany w podstawie programowej rożnych klas oraz w wymaganiach egzaminacyjnych. Polecam lekcje z Panem Konradem. Małgosia z Warszawy

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Jeśli jesteś tu, bo czujesz, że bez dobrych korków ani rusz, to uwierz mi, trafiłaś/-łeś w dziesiątkę :D. Nie szukaj dalej, bo tylko stracisz czas. Lepszego korepetytora nie znajdziesz! Kompetencja, punktualność i rzetelność w jednym :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Serdecznie polecam pana Konrada. Znakomicie tłumaczy oraz nieustannie motywuje do dalszej pracy. W jego programie znalazło się dużo zadań z tegorocznej matury. Na pewno każdy będzie zadowolony!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Pan Konrad jest bardzo rzetelnym korepetytorem, do tego dysponuje szerokim zakresem zadań generowanych przez progam. Jako tegoroczna maturzystka jestem bardzo zadowolona!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam korepetycje u p. Konrada- zawsze przygotowany, punktualny i otwarty na różne sugestie. Kurs ósmoklasisty opracowany w atrakcyjnej dla ucznia formule. Dobra komunikacja i bieżąca informacja o postępach ucznia. Zaangażowanie i wysoka kultura osobista stanowią atut korepetytora.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Pan Konrad dysponuje dużą ilością zadań, przez co zajęcia nie są nudne

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Bardzo polecam pana Konrada jako korepetytora. Potrafi wyjaśnić krok po kroku każde zagadnienie, motywuje do codziennej nauki i jest w stanie pomóc przy trudniejszym przykładzie nawet poza lekcją. Stara się również pokazać wszystkie możliwe rozwiązania każdego przerabianego zadania.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Serdecznie polecam Pana Konrada. Dzięki niemu zrozumiałam lepiej zagadnienia maturalne. Pan Konrad tłumaczy materiał w bardzo przystępny sposób, żałuję tylko że tak mało jest tak dobrych nauczycieli.

avatar
Kamilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Po roku wspólnej pracy widać satysfakcjonujące efekty, w krótkim czasie nadrobiliśmy duże zaległości i zrealizowaliśmy bieżący materiał, dzięki czemu czuje się pewnie co do matury w tym roku. Ponadto bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście, cierpliwość, super atmosfera, a przy tym sumiennie utrwalana wiedza nie tylko w czasie lekcji, dzięki programom Pana Konrada generującym zadania, aby móc przyswajać określone zagadnienia również w domu.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2020

Pan Konrad jest konsekwentnym i wymagającym nauczycielem co w matematyce jest bardzo ważne. Przy tym jest bardzo komunikatywny i na bierząco przekazuje informacje na temat postępów w nauce. A co najważniejsze dzieci (uczniowie 6 klasy) bardzo lubią zajęcia z Panem Konradem i z chęcią w nich uczestniczą.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Super podejście do ucznia, świetne metody nauczania, mamy postęp, a syn już się tak nie denerwuje przed matematyką, i bardziej w siebie uwierzył. Polecam p. Konrada , bo tak zaangażowanego korepetytora to jeszcze nie spotkałam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Pan Konrad świetnie przygotowuje do testów i egzaminów. Jestem na etapie powtórek do matury 2020 i nie boję się o wynik. Program z zadaniami to pomocna funkcja, która mocno przygotowuje do zadań rozwiązywanych na maturze.
Szczerze polecam, to człowiek, który naprawdę ogarnia matmę i dobrze przekazuje wiedzę innym.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Pan Konrad potrafi wytłumaczyć w zrozumiały sposób wszystkie zadania. Prowadzi swoje zajęcia w przemiłej atmosferze, pomógł mi usystematyzować i uzupełnić wiedzę po półrocznej nieobecności w szkole. Serdecznie polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Pan Konrad wkłada całe serce w naukę swoich podopiecznych, cierpliwie tłumaczy wszystkie zadania i pomaga osiągać jak najlepsze wyniki. Wszystko przebiega w miłej atmosferze. Polecam serdecznie

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Lekcje z Panem Konradem to czysta przyjemność! Odkąd zaczęłam uczęszczać na korepetycje moje oceny znacznie poprawiły się. A dzięki przystępnym sposobom tłumaczenia, matematyka (choć wciąż jest dla mnie ciężka) nie jest już niemożliwa do zrozumienia.
Zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób i poza materiałami szkolnymi wykorzystane są dodatkowe pomoce naukowe przygotowywane przez korepetytora. Polecam lekcje prowadzone przez Pana Konrada każdej osobie, której matematyka sprawia problem.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Pan Konrad to świetny korepetytor. Dzięki niemu mój syn poprawil oceny oraz polubił matematyke co wcześniej wydawalo się niemożliwe. Pan Konrad jest świetnie przygotowany do zajęć i dysponuje dużą liczbą ciekawych zadań. Syn jest bardzo zadowolony. Polecam tego korepetytora.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pan Konrad zasługuje na Nagrodę Nobla w zakresie korepetycji !! Mój syn (ósmoklasista) podniósł ocenę z matematyki z 2 na I okres na 4 na koniec roku!! Znakomicie zdał również egzamin końcowy z matematyki. Jak Pan Konrad tego dokonał - nie wiem?? Młody chętnie (!!!) chodził na zajęcia i czuło się, że ma w Panu Konradzie mocne oparcie. Korepetytor nie tylko umiał przekazać wiedzę, ale i umocnić w uczniu przekonanie , że DA RADĘ !!! Zaczyna się liceum...i na 100% będziemy nadal korzystać z wiedzy Pana Konrada...

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Pan Konrad to świetny korepetytor. W przystępny i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć nawet bardzo trudne zadania. Miła atmosfera podczas zajęć sprzyja nabieraniu pewności w rozwiązywaniu zadań.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Polecam Pana Konrada z całego serca każdemu, komu wydaje się, że matematyka jest trudna i nie do opanowania. Pan Konrad ma dar nauczania, cierpliwość do uczniów a także poczucie humoru. Potrafi wytłumaczyć zagadnienia najbardziej opornym i rozbudzić zainteresowanie matematyką nawet u uczniów, dla których do tej pory była ona zmorą. Moja córka z prawdziwą przyjemnością chodziła na lekcje do Pana Konrada - a w ciągu roku szkolnego podniosła swoją ocenę aż o dwa stopnie i z większą pewnością podeszła do egzaminów końcowych, co dla humanistki jest wielkim wyczynem. Dziękujemy.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Pan Konrad bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia związane z matematyka. Dzięki jego pomocy udało zdać mi się maturę podstawową satysfakcjonującym dla mnie wynikiem. Posiada obszerny zakres materiałów który jest bardzo pomocny w solidnym przygotowaniu do matury. Zdecydowanie polecam

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Polecam. Rozszerzenie zdane na 82%

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Pan Konrad stosuje bardzo dobre materiały i sposoby nauczania. Dzięki pomocy Pana Konrada jestem zadowolona z moich obecnych wyników. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pan Konrad jest niezwykle utalentowanym i miłym człowiekiem. Jego wiedza i sposób jej przekazania przyniosły efekty. W łatwy i zrozumiały sposób przekazuje temat. Przygotowuje się do zajęć sumiennie. Jest możliwość wysłania zrobionych zadań mailem.
Zawsze punktualny, nie było odwoływania lekcji co wcześniej już doświadczyłam z moim synem.
Matura zdana!!!! Matematyka podstawowa 94%,rozszerzona 74.
Zawsze będę polecać.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo profesjonalne podejście, dostałem bardzo dużo materiałów z przygotowaniami do matury dzięki czemu całkiem niezle napisałem maturę:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Bardzo szeroki zakres materiału. Jeśli ktoś chciałby stać się lepszym matematykiem zdecydowanie polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Gorąco polecam zajęcia z Panem Konradem. Dzięki lekcjom uzyskałem około 70% z matury, gdzie przed rozpoczęciem zajęć nie liczyłbym nawet na 30%. Nauczyciel z bardzo dobrym, spokojnym podejściem, które trafi na pewno do każdego.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Dzięki Panu Konradowi udało mi się bardzo dobrze zdać maturę podstawowa. Gorąco polecam współpracę z tym korepetytorem. Pod względem merytorycznym wszystko na najwyższym poziomie, a dodatkowo na zajęciach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Posiada on także dużo materiałów które obejmują podstawę programową, a także znacznie więcej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo gorąco polecam Pana Konrada. Wiele osób ze sceptycyzmem podchodzi do młodych korepetytorów obawiając się, że będzie przyjemnie, ale nieskutecznie. Gdyby pojawiły się tego typu wątpliwości w stosunku do Pana Konrada to zapewniam, że byłyby całkowicie bezzasadne, ponieważ lekcje u Pana Konrada cechują się nie tylko miłą i swobodną atmosferą, ale również profesjonalizmem i skutecznością. Jednym z dowodów na to jestem Ja. Od zawsze "Królowa Nauk" była Moją zmorą przez co jak wiele innych osób byłem zmuszony zrezygnować z pisania matury w roku szkolnym. Trafiłem do Pana Konrada jako absolwent szkoły średniej. Pracę z Panem Konradem zacząłem po niespełna rocznej przerwie w nauce. Przed rozpoczęciem zajęć zdanie matury w maju wydawało mi się ze względu na matematykę bardzo trudne do zrealizowania, jednak dzięki pomocy Pana Konrada piszę tą opinie kilka godzin po otrzymaniu świadectwa matury zdanej w pierwszym terminie. Pan Konrad jest świetnie zaznajomiony z programem nauczania oraz zawsze posiada stosowne materiały które chętnie udostępnia. Jego zaangażowanie w prowadzenie zajęć jest ogromne. Raz jeszcze gorąco polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Rzetelny, konkretny i dobrze potrafiący wytłumaczyć wszystkie zagadnienia korepetytor. Łatwy w komunikacji, a także bardzo miły. Polecam gorąco

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Konradem, perfekcyjny kontakt, miły i sumienny. Korepetycje to może być przyjemność dla nastolatka.Bardzo dziękujemy!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Pan Konrad jest doskonałym nauczycielem. Już po dwóch zajęciach u Pana Konrada, moja córka znacznie poprawiła swoje wyniki. Przed uczęszczaniem na korepetycje, córka otrzymywała bardzo mało punktów z kartkówek oraz klasówek, mimo iż uczestniczyła w dodatkowych zajęciach w szkole.
Córka bardzo lubi zajęcia z Panem Konradem, chętnie odrabia prace domowe, uwierzyła, że matematyka nie jest taka straszna jak się jej wydawało i że ona również może zdobywać dobre oceny. Pani w szkole zauważyła postępy córki i zaczęła ją chwalić co ją jeszcze bardziej motywuje do nauki matematyki.
Bardzo dziękuje za zaangażowanie!
Polecam zajęcia z Panem Konradem!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Pan Konrad doskonale odnajduje się w roli korepetytora,gdyż oprócz niezaprzeczalnych kompetencji dydaktycznych posiada wszystkie cechy,jakie powinien mieć dobrej klasy nauczyciel.Syn uczęszcza na lekcje z przyjemnością,darzy p.Konrada sympatią i zaufaniem.Znacznie poprawił stopnie z matematyki, a co szczególnie istotne wzrosła Jego samoocena w zakresie tego przedmiotu.Pan Konrad jest bardzo kulturalny i osobiście jako Mama cenię sobie z Nim doskonały kontakt.Jestem wdzięczna za zaangażowanie!Polecam lekcje z p.Konradem z pełną odpowiedzialnością!

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Pan Konrad okazał się wybawieniem na kłopoty mojego syna z matematyki. Po kilkunastu lekcja wzrosła wiedza i pewność siebie syna z zakresu matematyki. Konrad umie świetnie przkazać wiedzę, zmobilizowac syna do pracy. Umie dobrac metody pracy do osobowości ucznia. Umie spowodować że uczeń pracuje, odrabia pracę domowe i stara się. Panowie się dogadują i zajęcia z Konradem nie odbierane przez syna jak uciążliwości ale jak pożyteczne spędzony czas. Nie są to pierwsze korepetycje syna ale chyba po raz pierwszy jestem przekonana że synowi trafił się świetny nauczycieli. Syn jest w liceum więc ostatni moment na naukę. Bardzo się cieszę że syn może korzystać z pomocy Konrada. Absolutnie polecam jego pomoc

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bardzo kompetentny korepetytor dla uczniów gimnazjów. Mój syn jest bardzo zadowolony, udalo mu się podciągnąć ocenę z matematyki o 2 stopnie w porównaniu do półrocza.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Bardzo dobry nauczyciel
Poprawiłem dzięki niemu ocenę z matematyki

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Pan Konrad bardzo pomógł synowi, który miał kłopoty z matematyką w I klasie liceum. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Cierpliwy, zawsze w dobrym humorze, miał z synem świetny kontakt. Dziękujemy i polecamy.

avatar
Krystyna S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Bardzo polecam. Miły, cierpliwy i solidny nauczyciel umiejący przekazać swoją wiedzę w dobrej, przyjaznej atmosferze, a to bardzo ważne. Wyciągnął gimnazjalistę z bardzo poważnych kłopotów w stosunkowo krótkim czasie. Skutecznie pomógł też uczniowi 6 klasy. Jesteśmy więc podwójnie wdzięczni. Dziękujemy

avatar
Tomek S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Bardzo polecam Pana Konrada na każdy poziom matematyki zarówno dla maturzystów jak i licealistów. Mój Syn miał bardzo duże problemy z matematyki ale dzięki Panu Konradowi wyszedł na prostą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Bardzo polecam pana Konrada. Świetnie uczy, jest wyrozumiały i świetnie przekazuje wiedzę. Przyjemna atmosfera oraz łątwa komunikacja. Polecam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Długo szukałam, aż znalazłam odpowiedniego korepetytora dla wnuczka /klasa V/, który miał duże problemy z przyswojeniem zagadnień z matematyki.
Po kilku miesiącach z radością patrzę na 4 i 5 na Igora koncie.
Pan Konrad swoją wiedzą i kulturą umie podopiecznego zachęcić do
samodzielnego myślenia i pracy.
Szczerze polecam.
Elżbieta L.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Bardzo serdecznie polecam tego korepetytora !! Jest punktualny, rzetelny oraz z łatwością przekazuje wiedzę. Dzięki Panu Konradowi szybko nadrobiłam materiał i bardzo dobrze zdałam maturę z matematyki.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Już po pierwszej lekcji widać, że Pan Konrad jest korepetytorem z powołania. Posiada dużą wiedzę matematyczna, którą z łatwością potrafi przekazać. Lekcje przeprowadzane są w przyjemnej atmosferze. W bardzo klarowny sposób Pan Konrad w krótkim czasie wyjaśnił mi to, czego przez dłuższy czas nie mogłam zrozumieć. Bezgranicznie polecam Pana Konrada jako korepetytora!

avatar
eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Przez całą edukację trafiałam na nieodpowiednich nauczycieli, którzy w jakiś sposób zrazili mnie do tego przedmiotu. Czego skutkiem było nie zdanie matury.zaczęłam szukać korepetytora przygotowującego do matury i trafiłam w samą 10!Anielska cierpliwość Pani Konrada i sposób w jaki wszystko tłumaczyły, sprawia że uczę się z dużą przyjemnością. Już nie boję się zbliżającego się egzaminu!!. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce nadrobić zaległości, czy poszerzyć swoją wiedzę ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad jako korepetytor to Osoba otwarta, sympatyczna o szerokiej wiedzy matematycznej, wyrozumiały i cierpliwy, (i ważne) wymagający i skuteczny. Wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i jasny.
Reasumując:
Osobowościowo – oaza spokoju i wyrozumiałości, terminowy i rzetelny,
Wiedza teoretyczna - ekspert matematyki,
Mentalnie – korepetytor z powołania.
POLECAM!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad jest swietnym, godnym polecenia, korepetytorem. Zaden z nauczycieli, ani w szkole podstawowej ani w gimnazjum, nie potrafil tak wytlumaczyc i tak nauczyc matematyki jak pan Konradl

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad oferuje bardzo profesjonalne nauczanie matematyki. Mój syn jest zadowolony a ja wręcz zachwycona tym w jaki sposób potrafi podejść do dziecka i wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Jest On najlepszym korepetytorem jakiego mieliśmy. Polecam każdemu takiego nauczyciela. Ma dar nauczania, do tego jest też bardzo kulturalny i miły.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Bardzo miło uczy, potrafi wytłumaczyć, oraz ze spokojem podchodzi do każdego ucznia, serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Można jednak w przyjazny dla dzieci sposób przedstawić zagadnienia z matematyki, tak aby stały się dla nich zrozumiałe. Przykładem są korepetycje Konrada - polecam.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2015

Lekcje preprowadzane są w miło i sypatycznie. Pan konrad ma profesjonalne podejście, zajęcia są dobrze zorganizowane co objawia się lepszymi wynikami na sprawdzianach.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Bardzo polecam pana Konrada ponieważ bardzo dobrze tłumaczy zadania z matematyki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Polecam tego korepetytora, bardzo dobrze tłumaczy. Korepetycje odbywają się w miłej atmosferze.
Gorącoo polecam!!!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 października 2015

Dzięki Panu Konradowi udało mi się nadrobić szybko zaległości oraz solidnie przygotował mnie do matury podstawowej.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Korepetytor godny polecenia, punktualny, potrafi wytlumaczyc w bardzo prosty sposob. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Lekcje odbyly sie w bardzo fajnej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.