Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (Bielany +2)
Matematyka90 - 120 / 60 min

Konrad

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/533 opinie

Opis ogłoszenia

Parę słów o mnie:
Mam na imię Konrad. Udzielaniem korepetycji zajmuje się od pięciu lat. W tym czasie wyciągnąłem wiele osób z opresji a także pomogłem w solidnym przygotowaniu do matury. Moi uczniowie osiągneli zadawalające wyniki o czym świadczą liczne opinie zamieszczone poniżej . Gdy byłem uczniem brałem udział w wielu konkursach w których odnosiłem liczne sukcesy. Jestem osobą cierpliwą i staram się prowadzić zajęcia w przyznajej atmosferze. Na swoich lekcjach staram się motywować aby uczeń pracował systematycznie nie tylko na lekcjach ale także poza Nich. Po każdych zajęciach uczeń dostaje prace domową, którą wysyła mi rozwiązaną na maila tak aby nie tracić cennego czasu na korepetycjach. Moja oferta jest skierowana do osób które cenią sobie swój czas i mój oraz są nastawione na pracę poza lekcjami.

Co mogę Ci/Twojemu dziecku zaoferować?

Szkoła podstawowa
Zauważyłem, że dzieci ze szkół podstawowych mają problemy z rozwiązywaniem zadań z treścią oraz z zadaniami rachunkowymi. Na moich zajęciach skupimy się na przygotowaniu do materiału bieżącego oraz nadrabianiu zaległości. Oprócz tego zwrócimy większą uwagę na rozwiązywaniu jak najwięcej ilości zadań z treścią oraz zadań rachunkowych. Każda praca domowa składa się z paru przykładów rachunkowych oraz z materiału bieżącego. Pozwoli nam to wyrobić sobie solidny fundament pod dalszą edukację. Z doświadczenia wiem, że uczniowie którzy mają wyrobione pewne podstawy matematyczne mają mniejsze problemy w dalszej edukacji. Pomogę również w wyjściu z zagrożenia na semestr.

Kurs przygotowujacy do egzaminu 8 klasisty- zapraszam na kurs 8-klasisty który pozwoli Ci/Twojemu dziecku nadrobić wszystkie zaległości. Podczas kursu skupimy się na powtórzeniu wszystkich działów które są objęte w podstawie programowej. Pomogę Ci/Twojemu dziecku w zrealizowaniu swoich celów oraz w dostaniu się do wymarzonej szkoły licealnej.

Szkoła licealna
Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych mogę zaoferować swoją pomoc w przygotowaniu w biężącym materiale, usystematyzowanie swojej wiedzy. Posiadam bardzo dużą liczbę zbiorków zadań które z pewnością pomogą w osiągnięciu rezultatów które sobie założymy wspólnie. Wspólnie nadrobimy zaległości z wcześniejszych lat oraz przygotujemy solidne podstawy pod maturę. Pomogę Ci również w wyjściu z sytuacji podbramkowej czy też w lepszym przygotowaniu się do sprawdzianów :)

Kurs Maturalny
Zapraszam przyszłorocznych maturzystów do zapisywania się na kurs maturalny. Podczas zajęć przedstawie wiedzę z podstawy programowej oraz postaram się dodać od siebie wskazówki które z pewnością przyblizą Ciebie do zrealizowania postanowionego celu. Na tych zajęciach będziemy korzystać z książek Pazdro, Kiełbasy i Henryka Pawłowskiego. Rozwiązujemy zadania które są bardzo podobne do zadań z matury dlatego nic Cię na maturze nie zaskoczy .

Wstępny harmonogram dla przyszłorocznych maturzystów;

1.Wyrażenia algebraiczne/Liczby rzeczywiste
2.Funkcja Liniowa
3.Funkcja kwadratowa
4.Funkcja trygonometryczna
5.Funkcje wymierne
6.Ciągi
7.Geometria płaska (planimetria)
8.Geometria analityczna
9.Stereometria
10. Rachunek prawdopodobieństwa

Dodatkowo uczeń zyskuje dostęp do google drive gdzie są zadania prygotowujące do matury. Znajdują się w nim wszystkie zadania z powyższych działów oraz zadania maturalne z lat poprzednich.

Matura poprakowa 2019:
Lekcje odbywają się w dniach poniedziałek - czwartek
W dniach 12-18 Sierpnia przebywam na urlopie.

Zapraszam do zapisywania się na rok szkolny 2019/20 uczniów którzy w przyszłym roku będą chcieli podejmować egzamin ósmoklasisty/ matura. Ponadto zapraszam także uczniów którzy potrzebują systematycznej pomocy w przygotowaniach do sprawdzianów czy też odrabiania prac domowych

UWAGA: daje 100% satysfakcji, jeśli nie jesteś zadowolony/a to lekcja odbywa  się za darmo.

W sytuacji gdy uczeń często odwołuje lekcje oraz nie odrabia prac domowych zastrzegam sobie prawo do przerwania naszej współpracy.

Odwołanie korepetycji – 24h przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

Cennik:
Szkoła podstawowa- 90zł/60minut
Liceum -  120zł/60 minut

Obszar działania:
Lekcje odbywają się u mnie w mieszkaniu (Bielany- przystanek Al.Reymonta) w bardzo przyjaznych warunkach. Mieszkanie jest oddalone 7 minut jazdy autobusem od metra Słodowiec.

Kontakt:
Proszę o kontakt pod nr: 535 345 648 lub poprzez formularz. Jeśli nie odbieram telefonu to proszę o pozostawienie wiadomości SMS a napewno skontaktuję się w wolnej chwili.

Uwaga:
Nie pomagam podczas egzaminów.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Polecam. Rozszerzenie zdane na 82%

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Pan Konrad stosuje bardzo dobre materiały i sposoby nauczania. Dzięki pomocy Pana Konrada jestem zadowolona z moich obecnych wyników. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pan Konrad jest niezwykle utalentowanym i miłym człowiekiem. Jego wiedza i sposób jej przekazania przyniosły efekty. W łatwy i zrozumiały sposób przekazuje temat. Przygotowuje się do zajęć sumiennie. Jest możliwość wysłania zrobionych zadań mailem.
Zawsze punktualny, nie było odwoływania lekcji co wcześniej już doświadczyłam z moim synem.
Matura zdana!!!! Matematyka podstawowa 94%,rozszerzona 74.
Zawsze będę polecać.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo profesjonalne podejście, dostałem bardzo dużo materiałów z przygotowaniami do matury dzięki czemu całkiem niezle napisałem maturę:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Bardzo szeroki zakres materiału. Jeśli ktoś chciałby stać się lepszym matematykiem zdecydowanie polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Gorąco polecam zajęcia z Panem Konradem. Dzięki lekcjom uzyskałem około 70% z matury, gdzie przed rozpoczęciem zajęć nie liczyłbym nawet na 30%. Nauczyciel z bardzo dobrym, spokojnym podejściem, które trafi na pewno do każdego.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Dzięki Panu Konradowi udało mi się bardzo dobrze zdać maturę podstawowa. Gorąco polecam współpracę z tym korepetytorem. Pod względem merytorycznym wszystko na najwyższym poziomie, a dodatkowo na zajęciach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Posiada on także dużo materiałów które obejmują podstawę programową, a także znacznie więcej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo gorąco polecam Pana Konrada. Wiele osób ze sceptycyzmem podchodzi do młodych korepetytorów obawiając się, że będzie przyjemnie, ale nieskutecznie. Gdyby pojawiły się tego typu wątpliwości w stosunku do Pana Konrada to zapewniam, że byłyby całkowicie bezzasadne, ponieważ lekcje u Pana Konrada cechują się nie tylko miłą i swobodną atmosferą, ale również profesjonalizmem i skutecznością. Jednym z dowodów na to jestem Ja. Od zawsze "Królowa Nauk" była Moją zmorą przez co jak wiele innych osób byłem zmuszony zrezygnować z pisania matury w roku szkolnym. Trafiłem do Pana Konrada jako absolwent szkoły średniej. Pracę z Panem Konradem zacząłem po niespełna rocznej przerwie w nauce. Przed rozpoczęciem zajęć zdanie matury w maju wydawało mi się ze względu na matematykę bardzo trudne do zrealizowania, jednak dzięki pomocy Pana Konrada piszę tą opinie kilka godzin po otrzymaniu świadectwa matury zdanej w pierwszym terminie. Pan Konrad jest świetnie zaznajomiony z programem nauczania oraz zawsze posiada stosowne materiały które chętnie udostępnia. Jego zaangażowanie w prowadzenie zajęć jest ogromne. Raz jeszcze gorąco polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Rzetelny, konkretny i dobrze potrafiący wytłumaczyć wszystkie zagadnienia korepetytor. Łatwy w komunikacji, a także bardzo miły. Polecam gorąco

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Konradem, perfekcyjny kontakt, miły i sumienny. Korepetycje to może być przyjemność dla nastolatka.Bardzo dziękujemy!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Pan Konrad jest doskonałym nauczycielem. Już po dwóch zajęciach u Pana Konrada, moja córka znacznie poprawiła swoje wyniki. Przed uczęszczaniem na korepetycje, córka otrzymywała bardzo mało punktów z kartkówek oraz klasówek, mimo iż uczestniczyła w dodatkowych zajęciach w szkole.
Córka bardzo lubi zajęcia z Panem Konradem, chętnie odrabia prace domowe, uwierzyła, że matematyka nie jest taka straszna jak się jej wydawało i że ona również może zdobywać dobre oceny. Pani w szkole zauważyła postępy córki i zaczęła ją chwalić co ją jeszcze bardziej motywuje do nauki matematyki.
Bardzo dziękuje za zaangażowanie!
Polecam zajęcia z Panem Konradem!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Pan Konrad doskonale odnajduje się w roli korepetytora,gdyż oprócz niezaprzeczalnych kompetencji dydaktycznych posiada wszystkie cechy,jakie powinien mieć dobrej klasy nauczyciel.Syn uczęszcza na lekcje z przyjemnością,darzy p.Konrada sympatią i zaufaniem.Znacznie poprawił stopnie z matematyki, a co szczególnie istotne wzrosła Jego samoocena w zakresie tego przedmiotu.Pan Konrad jest bardzo kulturalny i osobiście jako Mama cenię sobie z Nim doskonały kontakt.Jestem wdzięczna za zaangażowanie!Polecam lekcje z p.Konradem z pełną odpowiedzialnością!

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Pan Konrad okazał się wybawieniem na kłopoty mojego syna z matematyki. Po kilkunastu lekcja wzrosła wiedza i pewność siebie syna z zakresu matematyki. Konrad umie świetnie przkazać wiedzę, zmobilizowac syna do pracy. Umie dobrac metody pracy do osobowości ucznia. Umie spowodować że uczeń pracuje, odrabia pracę domowe i stara się. Panowie się dogadują i zajęcia z Konradem nie odbierane przez syna jak uciążliwości ale jak pożyteczne spędzony czas. Nie są to pierwsze korepetycje syna ale chyba po raz pierwszy jestem przekonana że synowi trafił się świetny nauczycieli. Syn jest w liceum więc ostatni moment na naukę. Bardzo się cieszę że syn może korzystać z pomocy Konrada. Absolutnie polecam jego pomoc

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bardzo kompetentny korepetytor dla uczniów gimnazjów. Mój syn jest bardzo zadowolony, udalo mu się podciągnąć ocenę z matematyki o 2 stopnie w porównaniu do półrocza.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Bardzo dobry nauczyciel
Poprawiłem dzięki niemu ocenę z matematyki

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Pan Konrad bardzo pomógł synowi, który miał kłopoty z matematyką w I klasie liceum. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Cierpliwy, zawsze w dobrym humorze, miał z synem świetny kontakt. Dziękujemy i polecamy.

avatar
Krystyna S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Bardzo polecam. Miły, cierpliwy i solidny nauczyciel umiejący przekazać swoją wiedzę w dobrej, przyjaznej atmosferze, a to bardzo ważne. Wyciągnął gimnazjalistę z bardzo poważnych kłopotów w stosunkowo krótkim czasie. Skutecznie pomógł też uczniowi 6 klasy. Jesteśmy więc podwójnie wdzięczni. Dziękujemy

avatar
Tomek S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Bardzo polecam Pana Konrada na każdy poziom matematyki zarówno dla maturzystów jak i licealistów. Mój Syn miał bardzo duże problemy z matematyki ale dzięki Panu Konradowi wyszedł na prostą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Bardzo polecam pana Konrada. Świetnie uczy, jest wyrozumiały i świetnie przekazuje wiedzę. Przyjemna atmosfera oraz łątwa komunikacja. Polecam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Długo szukałam, aż znalazłam odpowiedniego korepetytora dla wnuczka /klasa V/, który miał duże problemy z przyswojeniem zagadnień z matematyki.
Po kilku miesiącach z radością patrzę na 4 i 5 na Igora koncie.
Pan Konrad swoją wiedzą i kulturą umie podopiecznego zachęcić do
samodzielnego myślenia i pracy.
Szczerze polecam.
Elżbieta L.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Bardzo serdecznie polecam tego korepetytora !! Jest punktualny, rzetelny oraz z łatwością przekazuje wiedzę. Dzięki Panu Konradowi szybko nadrobiłam materiał i bardzo dobrze zdałam maturę z matematyki.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Już po pierwszej lekcji widać, że Pan Konrad jest korepetytorem z powołania. Posiada dużą wiedzę matematyczna, którą z łatwością potrafi przekazać. Lekcje przeprowadzane są w przyjemnej atmosferze. W bardzo klarowny sposób Pan Konrad w krótkim czasie wyjaśnił mi to, czego przez dłuższy czas nie mogłam zrozumieć. Bezgranicznie polecam Pana Konrada jako korepetytora!

avatar
eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Przez całą edukację trafiałam na nieodpowiednich nauczycieli, którzy w jakiś sposób zrazili mnie do tego przedmiotu. Czego skutkiem było nie zdanie matury.zaczęłam szukać korepetytora przygotowującego do matury i trafiłam w samą 10!Anielska cierpliwość Pani Konrada i sposób w jaki wszystko tłumaczyły, sprawia że uczę się z dużą przyjemnością. Już nie boję się zbliżającego się egzaminu!!. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce nadrobić zaległości, czy poszerzyć swoją wiedzę ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad jako korepetytor to Osoba otwarta, sympatyczna o szerokiej wiedzy matematycznej, wyrozumiały i cierpliwy, (i ważne) wymagający i skuteczny. Wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i jasny.
Reasumując:
Osobowościowo – oaza spokoju i wyrozumiałości, terminowy i rzetelny,
Wiedza teoretyczna - ekspert matematyki,
Mentalnie – korepetytor z powołania.
POLECAM!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad jest swietnym, godnym polecenia, korepetytorem. Zaden z nauczycieli, ani w szkole podstawowej ani w gimnazjum, nie potrafil tak wytlumaczyc i tak nauczyc matematyki jak pan Konradl

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad oferuje bardzo profesjonalne nauczanie matematyki. Mój syn jest zadowolony a ja wręcz zachwycona tym w jaki sposób potrafi podejść do dziecka i wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Jest On najlepszym korepetytorem jakiego mieliśmy. Polecam każdemu takiego nauczyciela. Ma dar nauczania, do tego jest też bardzo kulturalny i miły.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Bardzo miło uczy, potrafi wytłumaczyć, oraz ze spokojem podchodzi do każdego ucznia, serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Można jednak w przyjazny dla dzieci sposób przedstawić zagadnienia z matematyki, tak aby stały się dla nich zrozumiałe. Przykładem są korepetycje Konrada - polecam.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2015

Lekcje preprowadzane są w miło i sypatycznie. Pan konrad ma profesjonalne podejście, zajęcia są dobrze zorganizowane co objawia się lepszymi wynikami na sprawdzianach.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Bardzo polecam pana Konrada ponieważ bardzo dobrze tłumaczy zadania z matematyki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Polecam tego korepetytora, bardzo dobrze tłumaczy. Korepetycje odbywają się w miłej atmosferze.
Gorącoo polecam!!!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 października 2015

Dzięki Panu Konradowi udało mi się nadrobić szybko zaległości oraz solidnie przygotował mnie do matury podstawowej.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Korepetytor godny polecenia, punktualny, potrafi wytlumaczyc w bardzo prosty sposob. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Lekcje odbyly sie w bardzo fajnej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.