Konrad Gilarski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (Bielany +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 100 / 60 min

Konrad Gilarski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii

Opis ogłoszenia

Parę słów o mnie:
Udzielaniem korepetycji zajmuje się od sześciu lat. W tym czasie wyciągnąłem wiele osób z opresji a także pomogłem w solidnym przygotowaniu do matury. Moi uczniowie osiągali zadawalające wyniki o czym świadczą liczne opinie zamieszczone poniżej . Jestem osobą cierpliwą i staram się prowadzić zajęcia w przyznajej atmosferze. Moja oferta jest skierowana do osób które cenią sobie swój czas i mój oraz są nastawione na pracę poza lekcjami.

WAŻNE - przed kontaktem zapoznaj się z całą treścią tej strony.

Szkoła podstawowa
Z uczniami szkół podstawowych kładę nacisk głównie na rozwiązywaniu zadań z treścią oraz ćwiczeniu przykładów rachunkowych. Są to dwa najczęstsze problemy występujące na tym etapie szkolnictwa. Oprócz tego zapewniam kompleksowe przygotowanie do egzaminu 8 - klasisty  oraz w materiale biężacym tj. odrabianie prac domowych, przygotowanie do lekcji/ sprawdzianu.

Kurs 8 klasisty -   posiadam własny zbiorek zadań który zapewnia solidne przygotowanie do egzaminu 8 klasisty. Zbiorek posiada zadania powtórkowe z każdego działu matematycznego, prace domowe do każdego działu oraz arkusze. Zbiór zadan zawiera około 2000 zadan. Zapisując sie na kurs 8 klasisty nie potrzebujesz kupowac żadnych książek czy to z arkuszami czy z lekcjami powtorkowymi. Napisany zbiorek zadan w zupełności wystarczy.  Szczegółowy plan kursu 8 klasisty znajduje się na samym dole ogłoszenia

Szkoła licealna
Zapewniam skuteczną pomoc w przygotowaniu się do materiału bieżącego, pomoc w pracach domowych oraz nadrobianie zaległości z poprzednich lat. Innowacyjny program (opisany niżej) pozwoli Ci na wyćwiczenie prostych schematów które przygotują Cię solidnie w materiale bieżącym oraz w przygotowaniu do matury. 

Kurs Maturalny
Zrealizujemy cały materiał zgodnie z wytycznymi CKE. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na praktykę. Moje kilkuletnie doświadczenie pozwala przewidzieć które zadania mogą się powtórzyć i zostaną one szczegóło zrealizowane. 

Co wyróżnia mój kurs maturalny wśród ofert innych korepetytorów?
Moje kilkuletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do programowania pozwoliło mi stworzyć pierwszy program- cyfrowy zbiorek/ebook. Zbiorek generuje najczęściej powtarzające się zadania zamknięte oraz pare otwartych zadań na maturze podstawowej. Matematyka wymaga ćwiczenia pewnych schematów które pozwolą Ci w zadawalający sposób zdać egzamin maturalny i ten program daje Ci taką możliwość. Jest to mój autorski i pierwszy taki projekt w Polsce. Wielu uczniów chwali sobie ten projekt ze względu na różnorodność zadań z takich działów jak:

  1. Wyrażenia algebraiczne
  2. Funkcja liniowa *
  3. Funkcja kwadratowa *
  4. Ciągi *
  5. Trygonometria
  6. Statystyka
  7. Geometria analityczna*

*- zbiorek do powyższych działów generuje wszystkie zadania wystepujące we wszystkich maturach we wcześniejszych latach + zadania dodatkowe.

Obecnie projekt generuje około 15-18 (na 25 możliwych) zadań zamkniętych  i 3-5 zadania otwarte. Ćwicząc sam projekt przygotowywujesz się solidnie do matury i trenujesz rozwiązywanie najczęściej powtarzających się zadań na maturze od lat.
Projekt oprócz generowania treści zadań typowo maturalnych pokazuje rozwiązania krok po kroku wraz z opisem.  Funkcja ta daje Ci możliwość zaoszczędzania czasu związany z brakiem omawiania pracy domowej na lekcjach. Jest to największa zaleta tego projektu ponieważ możesz znaleźć swoje błędy w rozwiązaniach lub przypomnieć sobie sposób rozwiązywania zadania . Nie musisz wydawać pieniądze na dodatkowe lekcje aby przeanalizować swoje błędy/zrozumieć dany typ zadania. Program na obecną chwilę (28.01.2020) generuje około 215 zadań (zamkniętych + otwartych) oraz dowolną liczbę równań/nierówności kwadratowych.  

Zbiorek cyfrowy został rozszerzony i oprócz zadań występujących na maturze znajdują się zadania z kilku innych zbiorków.

Dodatkowo uczeń zyskuje dostęp do google drive gdzie są przygotowane dodatkowe zadania do matury.

Wstępny harmonogram kursu maturalnego znajduje się na samym dole ogłoszenia.

UWAGA: daje 100% satysfakcji, jeśli nie jesteś zadowolony/a to lekcja odbywa  się za darmo.

W sytuacji gdy uczeń często odwołuje lekcje oraz nie odrabia prac domowych zastrzegam sobie prawo do przerwania naszej współpracy.

Odwołanie korepetycji –  do 24h przed planowanym rozpoczęciem zajęć. Po tym czasie przepada 50% płatności za lekcje (jesli ja odwołam lekcje w tym czasie to nastepna lekcje uczen ma o 50% tańsza)

Cennik
W godzinach 13-21 -80zl/60 minut
W godzinach 8 - 11 - 100zl/ 60 minut

Korepetycje online prowadzę z wykorzystaniem tablicy wirtualnej plus zdalny pulpit wiec lekcja nie odbiega niczym od normalnej lekcji. Umów sie na lekcje próbna po której sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci lekcje online.

Za każdego poleconego ucznia otrzymujesz jedną godzinę GRATIS!

Dostępne popołudniowe terminy to:
Wtorek - 7-11,21
Środa - 7-11,20,21
Czwartek 7-11,13-15,21
Piatek - 7-8,10,15,16,18-19
Sobota - 18,19 - tylko lekcje online  

 

Obszar działania:
Lekcje odbywają się u mnie w mieszkaniu (Bielany- przystanek Al.Reymonta) w bardzo przyjaznych warunkach. Mieszkanie jest oddalone 7 minut jazdy autobusem od metra Słodowiec lub 4 minuty od metra Wawrzyszew. 

Kontakt:
Proszę o kontakt pod nr: 535 345 648 lub poprzez formularz. Jeśli nie odbieram telefonu to proszę o pozostawienie wiadomości SMS a napewno skontaktuję się w wolnej chwili.

Posiadam działalność gospodarczą. W razie potrzeby wystawiam faktury VAT.

Uwaga:
Nie pomagam podczas egzaminów.

 =====================================
                                      KURS 8 KLASISTY
=

Dział I - LICZBY

Lekcja 1 - działania na liczbach 
Lekcja 2 - Potęgi i pierwiastki
Lekcja 3 - Procenty
Lekcja 4 - Oś liczbowa i układ współrzędnych
Lekcja 5 - Statystyka

Dział II - ALGEBRA
Lekcja 6 - Wyrażenia algebraiczne
Lekcja 7 - Równania
Lekcja 8 - Zadania tekstowe prowadzące do równań

Dział III - Geometria
Lekcja 9 - Kąty i trójkąty
Lekcja 10 - Czworokąty
Lekcja 11 - Twierdzenie Pitagorasa
Lekcja 12 - Wielokąty, koła i okręgi
Lekcja 13 - Graniastosłupy
Lekcja 14 - Ostrosłupy

Dział IV - Obliczenia praktyczne
Lekcja 15 - Obliczenia Zegarowe i Kalendarzowe
Lekcja 16 - Droga, prędkość, czas, skala
Lekcja 17 - Lokaty
Lekcja 18 - Kombinatoryka + prawdopodobieństwo
Lekcja 19- zadania z wykazywaniem, udawadnianiem

Kurs może być zmodyfikowany w zależności od potrzeb ucznia oraz od umiejętności ucznia.

Po każdej lekcji uczeń otrzymuje:
-Dwa próbne arkusze egzaminu 8 klasisty
-Praca domowa do lekcji
-Zadania z lat poprzednich występujące na egzaminach z konkretnego działu
Po każdym przerobionym dziale uczeń otrzymuje test sprawdzający.

 ====================================
                                KURS MATURALNY
 ====================================

Wstępny harmonogram dla maturzystów.
1.Wyrażenia algebraiczne/Liczby rzeczywiste 2.Funkcja Liniowa
3.Funkcja kwadratowa
4.Funkcja trygonometryczna
5.Funkcje wymierne
6.Ciągi
7.Geometria płaska (planimetria)
8.Geometria analityczna
9.Stereometria
10. Rachunek prawdopodobieństwa

Kurs maturalny jest zgodny z wymogami CKE i zapewnia kompleksowe przygotowanie do matury. Kurs maturalny jest bardzo intensywny i największą uwagę skupia na następujacych działach matematycznych:
1.Wyrażenia algebraiczne/ Liczbe rzeczywiste
2.Funkcja liniowa
3.Funkcja kwadratowa
4.Funkcje trygonometryczne
5. Ciągi
Powyższe działy matematyczne gwarantują zdawalność matury i do Nich program generuje największą ilość zadań zamkniętych jak i otwartych. Zadania zamknięte zostały wygenerowane w oparciu o ich występowanie na poprzednich maturach i rozszerzone o pule zadań z kilku zbiorów matematycznych.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 12:00
Wtorek07:00 - 12:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek14:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Konrad Gilarski
Renesansowa
01-905 Warszawa
NIP: 6871969687

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Pan Konrad potrafi wytłumaczyć w zrozumiały sposób wszystkie zadania. Prowadzi swoje zajęcia w przemiłej atmosferze, pomógł mi usystematyzować i uzupełnić wiedzę po półrocznej nieobecności w szkole. Serdecznie polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Pan Konrad wkłada całe serce w naukę swoich podopiecznych, cierpliwie tłumaczy wszystkie zadania i pomaga osiągać jak najlepsze wyniki. Wszystko przebiega w miłej atmosferze. Polecam serdecznie

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Lekcje z Panem Konradem to czysta przyjemność! Odkąd zaczęłam uczęszczać na korepetycje moje oceny znacznie poprawiły się. A dzięki przystępnym sposobom tłumaczenia, matematyka (choć wciąż jest dla mnie ciężka) nie jest już niemożliwa do zrozumienia.
Zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób i poza materiałami szkolnymi wykorzystane są dodatkowe pomoce naukowe przygotowywane przez korepetytora. Polecam lekcje prowadzone przez Pana Konrada każdej osobie, której matematyka sprawia problem.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Pan Konrad to świetny korepetytor. Dzięki niemu mój syn poprawil oceny oraz polubił matematyke co wcześniej wydawalo się niemożliwe. Pan Konrad jest świetnie przygotowany do zajęć i dysponuje dużą liczbą ciekawych zadań. Syn jest bardzo zadowolony. Polecam tego korepetytora.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pan Konrad zasługuje na Nagrodę Nobla w zakresie korepetycji !! Mój syn (ósmoklasista) podniósł ocenę z matematyki z 2 na I okres na 4 na koniec roku!! Znakomicie zdał również egzamin końcowy z matematyki. Jak Pan Konrad tego dokonał - nie wiem?? Młody chętnie (!!!) chodził na zajęcia i czuło się, że ma w Panu Konradzie mocne oparcie. Korepetytor nie tylko umiał przekazać wiedzę, ale i umocnić w uczniu przekonanie , że DA RADĘ !!! Zaczyna się liceum...i na 100% będziemy nadal korzystać z wiedzy Pana Konrada...

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Pan Konrad to świetny korepetytor. W przystępny i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć nawet bardzo trudne zadania. Miła atmosfera podczas zajęć sprzyja nabieraniu pewności w rozwiązywaniu zadań.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Polecam Pana Konrada z całego serca każdemu, komu wydaje się, że matematyka jest trudna i nie do opanowania. Pan Konrad ma dar nauczania, cierpliwość do uczniów a także poczucie humoru. Potrafi wytłumaczyć zagadnienia najbardziej opornym i rozbudzić zainteresowanie matematyką nawet u uczniów, dla których do tej pory była ona zmorą. Moja córka z prawdziwą przyjemnością chodziła na lekcje do Pana Konrada - a w ciągu roku szkolnego podniosła swoją ocenę aż o dwa stopnie i z większą pewnością podeszła do egzaminów końcowych, co dla humanistki jest wielkim wyczynem. Dziękujemy.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Pan Konrad bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia związane z matematyka. Dzięki jego pomocy udało zdać mi się maturę podstawową satysfakcjonującym dla mnie wynikiem. Posiada obszerny zakres materiałów który jest bardzo pomocny w solidnym przygotowaniu do matury. Zdecydowanie polecam

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Polecam. Rozszerzenie zdane na 82%

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Pan Konrad stosuje bardzo dobre materiały i sposoby nauczania. Dzięki pomocy Pana Konrada jestem zadowolona z moich obecnych wyników. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pan Konrad jest niezwykle utalentowanym i miłym człowiekiem. Jego wiedza i sposób jej przekazania przyniosły efekty. W łatwy i zrozumiały sposób przekazuje temat. Przygotowuje się do zajęć sumiennie. Jest możliwość wysłania zrobionych zadań mailem.
Zawsze punktualny, nie było odwoływania lekcji co wcześniej już doświadczyłam z moim synem.
Matura zdana!!!! Matematyka podstawowa 94%,rozszerzona 74.
Zawsze będę polecać.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo profesjonalne podejście, dostałem bardzo dużo materiałów z przygotowaniami do matury dzięki czemu całkiem niezle napisałem maturę:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Bardzo szeroki zakres materiału. Jeśli ktoś chciałby stać się lepszym matematykiem zdecydowanie polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Gorąco polecam zajęcia z Panem Konradem. Dzięki lekcjom uzyskałem około 70% z matury, gdzie przed rozpoczęciem zajęć nie liczyłbym nawet na 30%. Nauczyciel z bardzo dobrym, spokojnym podejściem, które trafi na pewno do każdego.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Dzięki Panu Konradowi udało mi się bardzo dobrze zdać maturę podstawowa. Gorąco polecam współpracę z tym korepetytorem. Pod względem merytorycznym wszystko na najwyższym poziomie, a dodatkowo na zajęciach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Posiada on także dużo materiałów które obejmują podstawę programową, a także znacznie więcej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo gorąco polecam Pana Konrada. Wiele osób ze sceptycyzmem podchodzi do młodych korepetytorów obawiając się, że będzie przyjemnie, ale nieskutecznie. Gdyby pojawiły się tego typu wątpliwości w stosunku do Pana Konrada to zapewniam, że byłyby całkowicie bezzasadne, ponieważ lekcje u Pana Konrada cechują się nie tylko miłą i swobodną atmosferą, ale również profesjonalizmem i skutecznością. Jednym z dowodów na to jestem Ja. Od zawsze "Królowa Nauk" była Moją zmorą przez co jak wiele innych osób byłem zmuszony zrezygnować z pisania matury w roku szkolnym. Trafiłem do Pana Konrada jako absolwent szkoły średniej. Pracę z Panem Konradem zacząłem po niespełna rocznej przerwie w nauce. Przed rozpoczęciem zajęć zdanie matury w maju wydawało mi się ze względu na matematykę bardzo trudne do zrealizowania, jednak dzięki pomocy Pana Konrada piszę tą opinie kilka godzin po otrzymaniu świadectwa matury zdanej w pierwszym terminie. Pan Konrad jest świetnie zaznajomiony z programem nauczania oraz zawsze posiada stosowne materiały które chętnie udostępnia. Jego zaangażowanie w prowadzenie zajęć jest ogromne. Raz jeszcze gorąco polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Rzetelny, konkretny i dobrze potrafiący wytłumaczyć wszystkie zagadnienia korepetytor. Łatwy w komunikacji, a także bardzo miły. Polecam gorąco

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Konradem, perfekcyjny kontakt, miły i sumienny. Korepetycje to może być przyjemność dla nastolatka.Bardzo dziękujemy!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Pan Konrad jest doskonałym nauczycielem. Już po dwóch zajęciach u Pana Konrada, moja córka znacznie poprawiła swoje wyniki. Przed uczęszczaniem na korepetycje, córka otrzymywała bardzo mało punktów z kartkówek oraz klasówek, mimo iż uczestniczyła w dodatkowych zajęciach w szkole.
Córka bardzo lubi zajęcia z Panem Konradem, chętnie odrabia prace domowe, uwierzyła, że matematyka nie jest taka straszna jak się jej wydawało i że ona również może zdobywać dobre oceny. Pani w szkole zauważyła postępy córki i zaczęła ją chwalić co ją jeszcze bardziej motywuje do nauki matematyki.
Bardzo dziękuje za zaangażowanie!
Polecam zajęcia z Panem Konradem!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Pan Konrad doskonale odnajduje się w roli korepetytora,gdyż oprócz niezaprzeczalnych kompetencji dydaktycznych posiada wszystkie cechy,jakie powinien mieć dobrej klasy nauczyciel.Syn uczęszcza na lekcje z przyjemnością,darzy p.Konrada sympatią i zaufaniem.Znacznie poprawił stopnie z matematyki, a co szczególnie istotne wzrosła Jego samoocena w zakresie tego przedmiotu.Pan Konrad jest bardzo kulturalny i osobiście jako Mama cenię sobie z Nim doskonały kontakt.Jestem wdzięczna za zaangażowanie!Polecam lekcje z p.Konradem z pełną odpowiedzialnością!

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Pan Konrad okazał się wybawieniem na kłopoty mojego syna z matematyki. Po kilkunastu lekcja wzrosła wiedza i pewność siebie syna z zakresu matematyki. Konrad umie świetnie przkazać wiedzę, zmobilizowac syna do pracy. Umie dobrac metody pracy do osobowości ucznia. Umie spowodować że uczeń pracuje, odrabia pracę domowe i stara się. Panowie się dogadują i zajęcia z Konradem nie odbierane przez syna jak uciążliwości ale jak pożyteczne spędzony czas. Nie są to pierwsze korepetycje syna ale chyba po raz pierwszy jestem przekonana że synowi trafił się świetny nauczycieli. Syn jest w liceum więc ostatni moment na naukę. Bardzo się cieszę że syn może korzystać z pomocy Konrada. Absolutnie polecam jego pomoc

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bardzo kompetentny korepetytor dla uczniów gimnazjów. Mój syn jest bardzo zadowolony, udalo mu się podciągnąć ocenę z matematyki o 2 stopnie w porównaniu do półrocza.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Bardzo dobry nauczyciel
Poprawiłem dzięki niemu ocenę z matematyki

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Pan Konrad bardzo pomógł synowi, który miał kłopoty z matematyką w I klasie liceum. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Cierpliwy, zawsze w dobrym humorze, miał z synem świetny kontakt. Dziękujemy i polecamy.

avatar
Krystyna S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Bardzo polecam. Miły, cierpliwy i solidny nauczyciel umiejący przekazać swoją wiedzę w dobrej, przyjaznej atmosferze, a to bardzo ważne. Wyciągnął gimnazjalistę z bardzo poważnych kłopotów w stosunkowo krótkim czasie. Skutecznie pomógł też uczniowi 6 klasy. Jesteśmy więc podwójnie wdzięczni. Dziękujemy

avatar
Tomek S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Bardzo polecam Pana Konrada na każdy poziom matematyki zarówno dla maturzystów jak i licealistów. Mój Syn miał bardzo duże problemy z matematyki ale dzięki Panu Konradowi wyszedł na prostą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Bardzo polecam pana Konrada. Świetnie uczy, jest wyrozumiały i świetnie przekazuje wiedzę. Przyjemna atmosfera oraz łątwa komunikacja. Polecam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Długo szukałam, aż znalazłam odpowiedniego korepetytora dla wnuczka /klasa V/, który miał duże problemy z przyswojeniem zagadnień z matematyki.
Po kilku miesiącach z radością patrzę na 4 i 5 na Igora koncie.
Pan Konrad swoją wiedzą i kulturą umie podopiecznego zachęcić do
samodzielnego myślenia i pracy.
Szczerze polecam.
Elżbieta L.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Bardzo serdecznie polecam tego korepetytora !! Jest punktualny, rzetelny oraz z łatwością przekazuje wiedzę. Dzięki Panu Konradowi szybko nadrobiłam materiał i bardzo dobrze zdałam maturę z matematyki.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Już po pierwszej lekcji widać, że Pan Konrad jest korepetytorem z powołania. Posiada dużą wiedzę matematyczna, którą z łatwością potrafi przekazać. Lekcje przeprowadzane są w przyjemnej atmosferze. W bardzo klarowny sposób Pan Konrad w krótkim czasie wyjaśnił mi to, czego przez dłuższy czas nie mogłam zrozumieć. Bezgranicznie polecam Pana Konrada jako korepetytora!

avatar
eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Przez całą edukację trafiałam na nieodpowiednich nauczycieli, którzy w jakiś sposób zrazili mnie do tego przedmiotu. Czego skutkiem było nie zdanie matury.zaczęłam szukać korepetytora przygotowującego do matury i trafiłam w samą 10!Anielska cierpliwość Pani Konrada i sposób w jaki wszystko tłumaczyły, sprawia że uczę się z dużą przyjemnością. Już nie boję się zbliżającego się egzaminu!!. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce nadrobić zaległości, czy poszerzyć swoją wiedzę ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad jako korepetytor to Osoba otwarta, sympatyczna o szerokiej wiedzy matematycznej, wyrozumiały i cierpliwy, (i ważne) wymagający i skuteczny. Wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i jasny.
Reasumując:
Osobowościowo – oaza spokoju i wyrozumiałości, terminowy i rzetelny,
Wiedza teoretyczna - ekspert matematyki,
Mentalnie – korepetytor z powołania.
POLECAM!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad jest swietnym, godnym polecenia, korepetytorem. Zaden z nauczycieli, ani w szkole podstawowej ani w gimnazjum, nie potrafil tak wytlumaczyc i tak nauczyc matematyki jak pan Konradl

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Konrad oferuje bardzo profesjonalne nauczanie matematyki. Mój syn jest zadowolony a ja wręcz zachwycona tym w jaki sposób potrafi podejść do dziecka i wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Jest On najlepszym korepetytorem jakiego mieliśmy. Polecam każdemu takiego nauczyciela. Ma dar nauczania, do tego jest też bardzo kulturalny i miły.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Bardzo miło uczy, potrafi wytłumaczyć, oraz ze spokojem podchodzi do każdego ucznia, serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Można jednak w przyjazny dla dzieci sposób przedstawić zagadnienia z matematyki, tak aby stały się dla nich zrozumiałe. Przykładem są korepetycje Konrada - polecam.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2015

Lekcje preprowadzane są w miło i sypatycznie. Pan konrad ma profesjonalne podejście, zajęcia są dobrze zorganizowane co objawia się lepszymi wynikami na sprawdzianach.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Bardzo polecam pana Konrada ponieważ bardzo dobrze tłumaczy zadania z matematyki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Polecam tego korepetytora, bardzo dobrze tłumaczy. Korepetycje odbywają się w miłej atmosferze.
Gorącoo polecam!!!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 października 2015

Dzięki Panu Konradowi udało mi się nadrobić szybko zaległości oraz solidnie przygotował mnie do matury podstawowej.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Korepetytor godny polecenia, punktualny, potrafi wytlumaczyc w bardzo prosty sposob. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Lekcje odbyly sie w bardzo fajnej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.